تبریک دبیر کل محترم نهاد به مناسبت روز خبرنگار | بلاگ

تبریک دبیر کل محترم نهاد به مناسبت روز خبرنگار

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همزمان با روز گرامیداشت «خبرنگار» در پیامی به خبرنگاران حوزه کتاب در سراسر کشور، ضمن تبریک به مناسبت این روز و تقدیر از همراهی آنها در پوشش خبری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، یاری خبرنگاران و اصحاب رسانه را مکمل‌ تلاش‌های کتابداران کتابخانه‌های عمومی در رساندن پیام این جشنواره به آحاد جامعه و زمینه‌ساز حضور گسترده آنها در این رویداد مهم فرهنگی عنوان کرد.

متن پیام دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به شرح زیر است:

به‌نام آنکه جان را روشنی داد

رسالت خبرنگار روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه است. احیای امرِ معروف و بازداشتن از امور ناپسند از مهم‌ترین وظایف خبرنگار است و در این مسیر همواره با سختی‌ها و مشکلات طاقت‌فرسایی روبه‌رو می‌شود که جز با داشتن نیت خیر و عزم استوار نمی‌تواند در آن ثابت قدم بماند.

«خواندن» یکی از معروف‌هایی است که جامعه امروز به احیا و ترویج آن نیازمند است. خبرنگاران حوزه کتاب در رسانه‌های مختلف، آگاهانه و با انگیزه نسبت به احیای این فضلیت گام برمی‌دارند و در جهت ترویج آن فعالیت می‌نمایند.

این روزها که متبرک به نام امام هشتم حضرت علی‌بن ‌موسی‌الرضا علیه‌السلام است، شاهد توفیق جشنواره کتابخوانی رضوی هستیم که با حضور بیش از ۶۴۰ هزار کتابخوان، نصاب کم نظیری در مسابقه‌های کتابخوانی کشور رقم زد.

بی‌شک یاری خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه، مکمّل زحمات و تلاش‌های کتابداران عزیز کتابخانه‌های عمومی،‌ در رساندن پیام این جشنواره به آحاد جامعه و زمینه‌ساز این حضور گسترده شد.

به مناسبت این روز مبارک، از شما همکاران فرهنگی عزیز که در گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش می‌کنید تشکر می‌کنم.

دعای خیر همه کتابداران، کتابخوانان و اهالی قلم بدرقه راهتان باد. ان شاء الله

                                                                                                                         

تبریک,دبیر,محترم,نهاد,مناسبت,خبرنگار,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 24 مرداد 1396 ساعت: 15:47